Обслуговування клієнтів

Способи доставки

Безкоштовна доставка у відділення ТК “Нова пошта”.

Транспортна компанія «Нова пошта»

Здійснення доставки у відділення «Нова пошта» відбувається по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій (Донецька область, Луганська область, АРК Крим).
Терміни доставки – 2-5 днів.
Після опрацювання Вашого замовлення, менеджер відправить його транспортною компанією «Нова пошта». Ви отримаєте текстове повідомлення з номером експрес накладної, за яким зможете відстежити шлях вантажу на офіційному сайті компанії перевізника.
Обов’язково перевірте цілісність посилки та її відповідність замовленню у відділенні.

Міжнародна доставка
Міжнародна доставка здійснюється службами «Нова пошта», «Укрпошта». Вартість, терміни і конкретна служба доставки обговорюються індивідуально з менеджером інтернет магазину RAMSEY.

Самовивіз з магазину
Ви можете оформити замовлення та забрати покупку в найближчому магазині RAMSEY. Транспортування товару здійснюється безкоштовно.

Способи оплати

Після оформлення замовлення в інтернет магазині ми пропонуємо декілька варіантів оплати:

Готівка
Оплата готівкою при отриманні товару* (адресна доставка, самовивіз з магазину).

*Цей варіант оплати розповсюджується виключно на доставку по території України.

 Visa і MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard через систему LiqPay.

*Доставка товару здійснюється після підтвердження платежу.

Накладений платіж ТК «Нова пошта»

Оплата здійснюється після огляду замовлення у відділенні компанії «Нова пошта». Таким чином, Ви зможете переконатися в належній якості товару, а вже після цього здійснити оплату. Зокрема, якщо стан замовлення є незадовільним для Вас, перевізником передбачена можливість відмовитися від отримання посилки і не оплачуєте нічого.

Інші варіанти оплати

Оплата через термінал або касу “ПриватБанк”, додаток Приват24, IBox або інші термінали. Реквізити для оплати Вам надасть менеджер після підтвердження замовлення.

Зверніть увагу!

Для мешканців інших країн оплата замовлення здійснюється за допомогою грошового переказу (в національній валюті по комерційному курсу на день оплати). Замовлення відправляється після 100% передоплати (вартість товару + доставка).

Догляд за верхнім одягом

Верхній одяг:

  • Для очищення бавовняних виробів із парафіновим покриттям видаліть пляму холодною вологою губкою і залиште для висихання. Не застосовуйте суху чистку або хімічний порошок, для зон що часто забруднюються можливе застосування розчинів для захисту від плям, однак попередньо необхідно переконатися, що такі розчини не зашкодять виробу, а також іншим виробам.
  • Через особливості крою, дизайну і функціональності догляд за такими виробами повинен здійснюватися відповідно до вказівок на етикетці, в іншому випадку виріб може деформуватися.

Догляд за трикотажним одягом / виробами

Трикотажний одяг / вироби:

  • Трикотажний одяг преться при низьких температурах, при прасуванні таких виробів температурний регулятор праски не повинен перевищувати позначку одна або дві крапки. Дотримуйтесь порад, зазначених на етикетці виробу.
  • При сушінні трикотажних виробів в повішеному вигляді вони можуть провиснути уздовж або їхня форма може зіпсуватися. Тому намагайтеся сушити їх в розкладеному на горизонтальній поверхні вигляді.

Умови повернення для товара

Скористатися послугою обміну або повернення Ви можете протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Для цього необхідно: зберегти чек, справа має мати товарний вигляд, все бирки, ярлики і не повинна бути у використанні.

Оформлення повернення, необхідно:

Заповнити заяву на повернення і перевірити комплектацію товару. Щоб отримати зразок заяви, сконтактуйте з менеджером магазину.

Можливі способи відправки повернення

Важливо: витрати, пов’язані з поверненням або обміном товару належної якості, придбаного в інтернет магазині, несе покупець. Витрати на пересилку товару неналежної якості магазин RAMSEY бере на себе. Для цього прикріпіть рахунок за пересилку в заповненої заяви на повернення.

Повернення ТК “Нова Пошта”

Вартість відправки згідно з тарифами ТК “Нова Пошта”;

Важливо!

Якщо дані одержувача вказані неправильно, ми не зможемо отримати посилку і здійснити повернення.

Повернути річ належної якості можливо тільки за умови збереження її товарного вигляду і споживчих властивостей, зокрема: відсутність слідів використання, наявність оригінальних ярликів;
Для розгляду заявки на повернення вам необхідно вислати товар і заповнену заяву на повернення;

Термін повернення коштів становить 5 банківських днів (з дня отримання повернення з заповненою заявою) на банківську карту;

Товар неналежної якості (товар, який Ви не замовляли, розмір не відповідає замовленому) повинен бути повернутий Вами з оригінальними ярликами і в оригінальній упаковці;

Витрати на пересилку товару неналежної якості сплачує магазин RAMSEY. Для цього відправте чек за пересилку, прикріплений до заповненої заяви на повернення;

Деякі категорії, наприклад нижню білизну і шкарпетки не підлягають поверненню та обміну згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172. Детальніше тут. (Https://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF)