Привілегії та програма лояльності Ramsey Card

Шановний клієнте,

Ми, Ramsey, працюємо над тим, щоб задовольнити всі, навіть найвишуканіші, очікування наших клієнтів і ставимо перед собою мету надавати найвищий рівень обслуговування для наших клієнтів. З огляду на вищесказане ми з гордістю представляємо Вам RamsеyCard

З цього моменту, використовуючи переваги RamsеyCard Ви отримуєте можливість купувати товари Ramsey зі знижкою. У разі якщо Вам буде потрібна більш детальна інформація про кампанії та акції, Ви завжди можете звернутися в магазин Ramsey, а також зв’язатися з нами через службу підтримки на сайті Ramsеy.com.ua. Бажаємо Вам приємних покупок використовуючи RamsеyCard.

З повагою, Ramsey

card icon
Рівні Накопичення % знижки
1 15000 грн 5%
2 25000 грн 7%
3 35000 грн 10%
Ваша теперішня знижка становить:
0%
До наступного рівня вам залишилось витратити:
15000 грн
5%
7%
10%
15000 грн
25000 грн
35000 грн

Привілегії та програма лояльності Ramsey Card

Програма RamsеyCard пропонує різні пільги і привілеї: знижки на продукцію Ramsеy, інформування про акції і нові види продукції, реклама. Програма спрямована на підвищення рівня обслуговування і задоволення найвищих очікувань споживача. Для участі в цій програмі, її Учасник приймає нижче вказані умови:

  • В рамках програми RamsеyCard Учасник: дає дозвіл на проведення загальних і спеціальних акцій, презентацій продукції, реклами, анкетування з метою вивчення ринку і різних заходів, спрямованих на підвищення рівня обслуговування споживача. Учасник, дає дозвіл на використання інформації форми-анкети і дозволяє встановлювати із собою контроль за допомогою СМС, інтернета, листа, телефону, і інших каналів.
  • У разі, якщо Учасник прийме рішення змінити свою особисту інформацію, він може зробити це через канали зв’язку програми RamsеyCard. Інформація Учасника може бути передана обслуговуючим спеціальну клієнтську програму фірмам (виготовлення карток, доставка, call-центр, і інші фірми, що надають послуги)

Скористатися карткою RamsеyCard можливо в інтернет-магазині, магазинах “Ramsey”, розташованих в країнах і містах зазначених на титульній стороні RamsеyCard. Право на встановлення та зміну розміру знижки належить магазину, в якому здійснюється купівля. Знижки, що надаються RamsеyCard, не можуть сумуватися з іншими акціями та кампаніями. Клієнт має право вибору найбільшої привілегії. У разі виникнення суперечок і розбіжностей, сторони беруть за основу реєстраційні записи або будь-яку іншу документацію компанії.